Trener personalny Poznań; Trening personalny Poznań; Trener osobisty Poznań
Trener personalny Poznań; Trening personalny Poznań; Trener osobisty Poznań

michal@michaltrenuje.pl

Trener personalny Poznań; Trening personalny Poznań; Trener osobisty Poznań

+48 513 070 482

Trener personalny Poznań; Trening personalny Poznań; Trener osobisty Poznań
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko
Twoja wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Napisz do mnie i dopasujemy plan do Twoich potrzeb

Potrzebujesz inną opcję?

 Plan dietetyczny na 12 tygodni

Spersonalizowana rozpiska treningowa

Stały kontakt przez okres współpracy

Analiza postępów

Wprowadzanie  zmian
749 zł
Współpraca 3 miesięczna
Plan dietetyczny na miesiąc

Spersonalizowana rozpiska treningowa

Stały kontakt przez okres współpracy
299 zł
Współpraca miesięczna
Wywiad medyczny

Wywiad treningowy

Analiza potrzeb

119 zł

Plan treningowy

Trener personalny Poznań

 

OFERTA WSPÓŁPRACY ONLINE

Trener personalny Poznań

pakiety treningowe

Michał Woźniczko

Trener Personalny Poznań; Trening personalny Poznań

Bezpieczeństwo treningu

Trening siłowy angażuje do pracy całe ciało. Dlatego w Poznaniu oferujemy trening personalny, ponieważ wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Skutki kontuzji i urazów, spowodowane nieprawidłowym dopasowaniem formy treningu, mogą przysporzyć poważnych problemów zdrowotnych.

Obecnie jesteśmy zarzuceni filmikami z całego świata - jak ćwiczyć, kiedy i co robić by być pięknym i młodym. Jednak wiele z tych treści nie zawiera informacji kto może wykonywać te ćwiczenia i jakie są przeciwskazania zdrowotne. Należy pamiętać, że ćwicząc samemu nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy wykonujemy trening prawidłowo. Niestety wielu wychodzi z błędnego założenia, że trening personalny to strata pieniędzy, gdyż sami mogą ściągnąć gotowy plan treningowy. Zazwyczaj w konsekwencji traci się czas i pieniądze, ponieważ doświadczenie pokazuje, że dopiero po około trzech latach te osoby powoli rozpoczynają efektywne ćwiczenia. Pamiętajmy, że powtórzenie danego wzorca ruchowego nie jest równoznaczne z ćwiczeniem w sposób prawidłowy, to samo dotyczy diety. Trening personalny pozwala uzyskać znacznie lepsze efekty w krótszym czasie. W Poznaniu oferujemy wysokiej jakości usługi trenera personalnego w konkurencyjnej cenie.

Efektywność i indywidualizacja

Trener personalny w Poznaniu to odpowiedź na potrzeby świadomego klienta. Rozpoczynając pracę nad swoim ciałem zaczynamy od pełnego wywiadu dotyczącego stanu zdrowia, przebytych kontuzjach, urazach oraz wypadkach. Celem trenera personalnego jest optymalizacja dobranych ćwiczeń do treningu aby był on jak najbardziej efektywny i bezpieczny. W trakcie trwania treningu na bieżąco można korygować oraz dopasować intensywność wykonywania ćwiczeń. To nie jedyna ważna kwestia o której należy pamiętać. W Poznaniu Trener personalny dopasuje także częstotliwość spotkań oraz terminy treningów do indywidualnego planu dnia. W konsekwencji - nie ponosimy ryzyka spóźnienia lub niestawienia się na umówionym spotkaniu. Dzień i godzina treningu dopasowywane są przez trenera personalnego indywidualnie.

Motywacja

Podjęta decyzja - biorę się za siebie, koniec z oponą i bólami pleców! To jest pierwsza motywacja, która zaczyna drogę do zdrowia i dobrego samopoczucia. Aby nie odeszła w cień razem z wykupionym karnetem na siłownię, potrzebne jest wsparcie, które daje nam trener personalny. Zawsze znajdzie się wymówka aby nie iść na trening, a to nagle wypadnie spotkanie z przyjaciółmi, ciężki dzień, nie chce mi się, skończę serial lub zła pogoda. W przypadku treningu osobistego mamy świadomość, że ktoś na nas czeka. To znacznie zwiększa motywację do pojawienia się na siłowni. Działa tu nasza ludzka natura, która nie chce zawieść innych i siebie. Gdy dodamy do tego motywację finansową - trening opłacony, to zdecydowanie mamy większe szanse pojawić się w siłowni, niż w przypadku samodzielnych treningów.

Ważnym elementem wyboru trenera personalnego w Poznaniu są jego kompetencje, zakres oferty oraz cena usługi. Należy sprawdzić co oferuje nam trener personalny w danej cenie. W Poznaniu znajdziemy wiele ogłoszeń treningów personalnych w różnych cenach, jednak zawsze należy mieć na uwadze jakość oferty i kompetencje trenera personalnego.

Poznań to miasto ludzi ambitnych i przedsiębiorczych ceniących zdrowie, czas, pracę i pieniądz. Dlatego tak wiele osób właśnie w Poznaniu decyduje się na pracę z trenerem personalnym w oferowanej cenie. Oczekują efektywności, bezpieczeństwa, indywidualnego podejścia i motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań

Trener personalny Poznań - cena, motywacja, opieka

10 treningów po 1 godz

 

Realizacja indywidualnego programu

 

Dieta gratis + analiza składu ciała

 

999zł

20 treningów po 1 godz

 

Realizacja indywidualnego programu

 

Dieta gratis + analiza składu ciała

 

1899zł

Trening pojedynczy

139 zł

Analiza potrzeb klienta

 

Ocena funkcjonalna ruchu


Trening personalny

Pakiet 5 treningów

599 zł

5 treningów po 1 godz

 

Realizacja indywidualnego programu

 

Dieta gratis + analiza składu ciała

 

Pakiet 10 treningów

Pakiet 20 treningów